Antidopings

 

Latvijas Raketlona federācija (LRF) informē, ka visi sacensību dalībnieki, kuri startē sacensībās, kuras organizē vai tās tiek organizētas sadarbībā ar LRF (Latvijas čempionāti, sacensības ar izlašu piedalīšanos u.c.), pakļaujas Pasaules Antidopinga aģentūras noteikumiem, kā arī Latvijas likumdošanai, kura regulē antidopinga pasākumu norisi.

 

Lūdzam iepazīties ar dopinga sarakstu Valsts sporta medicīnas centra (VSMC) Antidopinga nodaļas mājaslapā vai Pasaules Antidopinga aģentūras mājaslapā.


Informējam, ka:

Dopinga kontrolieri bez brīdinājuma var ierasties un veikt dopinga kontroles jebkurās LRF rīkotajās sacensībās, kā arī sportistu treniņu laikā vai dzīvesvietās.

Sacensību dalībniekiem ir aizliegts lietot vielas un metodes no dopinga saraksta. Lai pārbaudītu, vai medikaments nesatur dopinga vielu, konsultējaties VSMC Antidopinga nodaļā vai pārbaudiet medikamentu mājaslapas www.antidopings.lv sadaļā "medikamentu saraksts".

Dopinga vielas ir atļauts lietot, ja ir iespējams dzīvībai bīstams veselības stāvoklis, nelietojot vielas no dopinga saraksta vai arī, ja dopinga vielas lietošana ir vienīgā, saprātīgā terapeitiskā alternatīva. Šādā gadījumā nepieciešams saņemt Terapeitiskās lietošanas atļauju (TUE) VSMC Antidopinga nodaļā.

Sportisti, kuri ir iekļauti LRF pārbaudāmo sportistu sarakstā (RTP), TUE atļaujas var saņemt gan VSMC Antidopinga nodaļā, gan Starptautiskajā Raketlona federācijā.

 

Semināri:

Visiem treneriem un sportistiem iesakām apmeklēt Valsts sporta medicīnas centra rīkotos bezmaksas seminārus Rīgā, Raiņa bulvārī 27. Papildus informācija Sporta medicīnas valsts aģentūras Antidopinga nodaļas mājaslapā.

 

Noderīgas saites:

Sporta likums

Citi normatīvie akti un starptautiskie dokumenti

Sporta medicīnas valsts aģentūras Antidopinga nodaļa

Pasaules Antidopinga aģentūra

 

RAKETLONA FEDERĀCIJAS

Kontakti


LATVIJAS RAKETLONA FEDERĀCIJA

 

Malienas iela 26, Rīga,
     Latvija, LV-1079

 (+371) 26139220 (U.Dzirkalis)

 (+371) 26251799 (A.Zaicevs)


racketlon@racketlon.lv

latvijasraketlons@gmail.com

Sazināties

Aptauja

Kas Jums padodas labāk?
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
Balsojumi kopā:
Pirmais balsojums:
Pēdējais balsojums:

Grāmatzīmes