Spraigās cīņās noslēdzies LRF kausa izcīņas 4. posms

2020  LRF kausa izcīņas 4. posms

Ar spraigām cīņām un interesantiem rezultātiem ir noslēdzies Latvijas Raketlona federācijas kausa izcīņas posms. Pēc 8 mēnešu pārtraukuma tenisa klubā ENRI sportisti spēkojās 3 grupās - Elites, Sieviešu un Amatieru kategorijās. Patiess prieks bija redzēt jaunus spēlētājus, kā arī novērtēt sacensību pārtraukumā uzlabotās prasmes aktīvajiem rakešu sportu entuziastiem.

Par uzvarētāju Vīriešu Elites grupā kļuva Latvijas ranga 4. vietā esošais Ilgvars Uzuls finālā pārspējot Artūru Dzirkali. Bronza, pirmo reizi spēlējot reitinga turnīrā - Armandam Šteinam, kurš pārsteidzoši nospēlēja savu "vājāko" sporta veidu skvošu, ar katru spēli ievērojami uzlabojot savas prasmes. Sievietēm par uzvarētāju kļuva Sanita Sveile savstarpējā cīņā uzvarot Agnesi Logošu, savukārt trešajā vietā Amatieru grupas spēlētāja Līna Baranova.

Pamatīgs azarts un bezkompromisa spēles risinājās Amatieru kategorijas grupā - lielākajā daļā maču uzvarētāji bija jānoskaidro spēlējot gandrīz visu tenisa setu. Zelts Jānim Lagzdiņam, sudrabs Kārlim Bulānam, bronza Jānim Justamentam, jāatgādina, ka otrās un trešās vietas ieguvēji ir bijušie Latvijas Florbola Virslīgas spēlētāji. Interesanti, ka vairākkārtējs Pasaules Čempions un ranga līderis Magnus Elliason ir profesionāls hokejists, kas raketlonam pievērsās pēc aktīvās karjeras beigām.

Turnīra ietvaros draudzības/pārbaudes maču nospēlēja Pasaules Retinga TOP 50 spēlētāji Artūrs Zaicevs (WR24) un Uldis Dzirkalis (WR42), kur ar rezultātu 6:21, 21:18, 21:7, 21:18 (+5) uzvarēja Artūrs. Nākamais turnīrs jau pēc mēneša 17.oktobrī Jēkabpilī - "Racketlon Split" (galda teniss, badmintons un krosmintons), LRF Kausa fināls 7.novembrī, Latvijas Čempionāts 13.decembrī.

Sacensību galvenais tiesnesis: Zigmārs Puikevics

RAKETLONA FEDERĀCIJAS

Kontakti


LATVIJAS RAKETLONA FEDERĀCIJA

 

Malienas iela 26, Rīga,
     Latvija, LV-1079

 (+371) 26139220 (U.Dzirkalis)

 (+371) 26251799 (A.Zaicevs)


racketlon@racketlon.lv

latvijasraketlons@gmail.com

Sazināties

Aptauja

Kas Jums padodas labāk?
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
Balsojumi kopā:
Pirmais balsojums:
Pēdējais balsojums:

Grāmatzīmes