LRF Winter cup 2019

WINTER CUP 2019

Kopumā 6 valstu sportisti, 4 sacensību grupās nedēļas nogalē cīnījās par tradicionālo "LRF Winter Cup 2019" Raketlonā. Dažu vadošo Latvijas sportistu prombūtni kompensēja ārvalstu spēlētāji - Elites grupā sudrabs Michael Skytte Pedersen (Dānija), bronza Emil Patel (ASV), bet uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena - šobrīd labākais Latvijas Raketlona spēlētājs Artūrs Zaicevs.

Jāatzīmē Ivo Keiša sniegums - mačs par 3.vietu tika zaudēts tikai ar 4 punktu starpību, vēl tenisa seta noslēguma daļā Ivo bija vadībā ar nepieciešamo punktu daudzumu. Sieviešu konkurencē uzvara Viktorijai Ratačovai, otrā vieta Agnesei Logošai, bet bronza Vizmai Kaļčevai. Veterānu 45+ grupā par pārsteigumu parūpējās Vadims Čulka - spēlējot rakešu daudzcīņu pirmo reizi, izcīnīja 2.vietu. Par uzvarētāju kļuva Zigmārs Puikevics, kurš pēc vairāku gadu pārtraukuma uzvarēja šī turnīra bronzas medaļnieku Gunāru Dzelmi. Patīkamu pārsteigumu sagādāja jaunākais turnīra dalībnieks Artūrs Dzirkalis - uzvara amatieru grupā, sudrabs Mārim Olbačevskim, bronza Ugam Puikevicam.

Atzīstamu spēli visos rakešu sporta veidos rādīja divkārtējais Latvijas Čempions badmintonā Edijs Līviņš - 2 uzvaras un 2 zaudējumi, šoreiz gan vēl nepiedaloties cīņā par medaļām. Vēlamies pateikties Sporta Klubam 4R par sacensību organizēšanu, kā arī aktivitātēm Raketlona attīstībā. Kluba prezidents, un arī viens no vadošajiem spēlētājiem Uldis Dzirkalis pagājušajā gadā ir pabeidzis mācības Sporta Akadēmijā, un esam priecīgi paziņot, ka Latvijā ir sertificēts Raketlona treneris.

Tiekamies kortos!

RAKETLONA FEDERĀCIJAS

Kontakti


LATVIJAS RAKETLONA FEDERĀCIJA

 

Malienas iela 26, Rīga,
     Latvija, LV-1079

 (+371) 26139220 (U.Dzirkalis)

 (+371) 26251799 (A.Zaicevs)


racketlon@racketlon.lv

latvijasraketlons@gmail.com

Sazināties

Aptauja

Kas Jums padodas labāk?
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
Balsojumi kopā:
Pirmais balsojums:
Pēdējais balsojums:

Grāmatzīmes