16-tais Pasaules Čempionāts Raketlonā

16-tais Pasaules Čempionāts Raketlonā

Šajā nedēļā 22.-26.augustā Šveices pilsētā Cīrihē notiek komandu un individuālais Pasaules Čempionāts Raketlonā. Atgādinām, ka iepriekšējā čempionātā 2016.gadā (Pasaules Čempionāti notiek reizi 2 gados) Artūrs Zaicevs startējot Men B grupā izcīnīja bronzu, bet Uldis Dzirkalis Senioriem 40+ grupā palika 4.vietā. Latviju šogad sezonas galvenajās sacensībās pārstāv Artūrs Zaicevs un Zigmārs Puikevics.

Šobrīd Artūrs ir stabils Elites grupas spēlētājs un pirmajā kārtā tiekas ar vienu no labākajiem Raketlona dzimtenes Somijas sportistiem Luka Pentinen.

Iekļūšana nākamajā kārtā, kur nāktos visdrīzāk cīnīties ar Pasaules Nr.1 Lukas Windischberger - ir grūts, bet tomēr izpildāms uzdevums. Z.Puikevics sacentīsies amatieru grupā, bet galvenais uzdevums Šveicē ir pārtstāvēt Latvijas Raketlona federāciju Starptautiskās Rakeltona federācijas (FIR) pilnsapulcē. Šogad notiek FIR valdes un prezidenta vēlēšanas, kas nozīmē jaunas vēsmas sporta veida attīstībā. Arī LRF vadītājs ir izvirzīts amatam Starptautiskajā federācijā - FIR Arbitrāžas valdē.

Latvijas komanda šajā čempionātā nepiedalās.

RAKETLONA FEDERĀCIJAS

Kontakti


LATVIJAS RAKETLONA FEDERĀCIJA

 

Malienas iela 26, Rīga,
     Latvija, LV-1079

 (+371) 26139220 (U.Dzirkalis)

 (+371) 26251799 (A.Zaicevs)


racketlon@racketlon.lv

latvijasraketlons@gmail.com

Sazināties

Aptauja

Kas Jums padodas labāk?
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
  • Balsojumi: 0%
Balsojumi kopā:
Pirmais balsojums:
Pēdējais balsojums:

Grāmatzīmes